Woreczki, siatki, folie, arkusze

No Product Was Found.
Woreczki, siatki, folie, arkusze
Woreczki, siatki, folie, arkusze

Woreczki plastikowe, stosowane jako opakowania jednorazowego użytku do suchych, sypkich art. spożywczych, pieczywa zwykłego i pieczywa cukierniczego.
Woreczki i siatki plastikowe używamy do pakowania warzyw i owoców. Folie i woreczki mogą być użyte do pakowania i transportu mięsa, drobiu, ryb. Nasze Woreczki, siatki i folie spełniają wymagania dla wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Woreczki i siatki wykonane są z folii polietylenowej HDPE.

Jednorazowe siatki HDPE to najpopularniejsze opakowanie zbiorcze w sklepach i supermarketach. Korzystamy z siatek plastikowych wszyscy, gdyż są idealne na codzienne zakupy. Cienkie torebki foliowe to praktyczne i poręczne opakowanie wykonane z cienkiej folii o wysokiej jakości. My proponujemy mocne i wytrzymałe reklamówki foliowe do których można zapakować produkty o dużej wadze.

Dla klientów ekologicznych mamy w sprzedaży również cienkie woreczki i siatki (reklamówki) biodegradowalne HDPE. Wykonane z najwyższej jakości surowców z dodatkami. Takie woreczki szybko ulegają rozpadowi i nie wpływających negatywnie na środowisko naturalne.

Oferujemy siatki i woreczki w wielu rozmiarach i kolorach oraz wygodne woreczki na rolce. Istnieje również możliwość nadruku na dowolnie wybranym produkcie.