Kartony, pudełka do pakowania tortów, ciast i ciastek

Kartony, pudełka do pakowania tortów, ciast i ciastek
Kartony, pudełka do pakowania tortów, ciast i ciastek

Kartoniki do ciast z nadrukiem niezbędne są w każdej piekarni, cukierni i kawiarni, gdzie serwowane są pyszne wypieki. Sprawdzą się też podczas imprez rodzinnych oraz okolicznościowych. Proponujemy opakowania na ciasta i kartoniki, dzięki którym bezpiecznie doniesiesz smakowitości do domu, pracy, szkoły, na piknik. Posiadamy w ofercie kartoniki do ciast z nadrukiem. Mamy też praktyczne kartoniki do ciast w postaci szufelki – można nimi nakładać wypieki, jak również zapakować na chwilę by z przydomowej cukierni donieść bezpiecznie do własnej kuchni lub salonu.

W naszej ofercie dostępne są opakowania wykonane z kartonu o optymalnej sztywności. Dzięki temu kartoniki nasze bardzo dobrze sprawdzą się przy przenoszeniu delikatnych tortów, babeczek i kruchych wypieków. Proponujemy produkty w kilku wariantach wymiarowych, dzięki czemu można dobrać odpowiednie kartoniki na kawałek szarlotki, jak i całą formę tortu szwarcwaldzkiego.

Proponujemy opakowania kartonowe z białego i szarego kartonu, jednolite. Można na nich zapisać jaki wypiek i dla kogo znajduje się w środku lub nanieść zabawną sentencję, jeśli wybierasz się do przyjaciółki z kilkoma własnej roboty babeczkami zapakujesz je w nasze kartoniki.